PANDUIT T38R-CY Spiral Wrap, .38 Inch (9.7mm) x 100 , Fire R
Get it by Monday, May 25
€217.26 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Bundle Dia Max-metric | 76.2 mm |
| Bundle Dia Min - Imperial | 0.312" |
| External Diameter-metric | 9.5 mm |
| Hts | 8536694040 |
| Overall Length | 30.5m |
| Supplier Standard Pack | 1 |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.94 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Swivels
- Rotary Hammer Accessories
- Rigid Couplings
- Single-Gas Detectors
- Vinyl Strips
- LOC-LINE Double Socket
- LAKELAND Hooded Coveralls, Zipper, Blue
- TEMPCO Replacement Heating Elements for TRH3 Series Heaters
- KEO Combined Drill And Countersink Sets
- CONDOR Chemical Splash/Impact Resistant Goggles
- SPEARS VALVES PVC Duct Fitting Style B Rain Caps
- HUB CITY Motor Flange Kits
- SPEC Standard Compression Springs, Music Wire, 1.937 Inch Outside Dia.
- SKB 3R Series Cases
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PANDUIT T38R-CY Spiral Wrap, .38 Inch (9.7mm) x 100 , Fire R
€217.26 /unit
