PANDUIT T25F-X0 Spiral Wrap, 0.25 Inch x 10ft, Polyethylene, Blk
Get it by Monday, Apr 13
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Cable Manager Type | Cable Wrap |
| Depth | 10 ft. |
| For Max. Bundle Dia. | 2" |
| Outside Dia. | 1/4" |
| Outside Diameter Inches | 1/4" |
| Product Color | Black |
| Product Material | Polyethylene |
| Product Name | Spiral Wrap |
| Properties | Weather Resistant |
| Type | Spiral Wrap |
| Width | 1/4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.06 |
| Ship width (cm) | 0.64 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Garden Hoes
- Copper Blanks Flats Bars Plates and Sheet Stock
- Mailbox And Accessories
- Counter and Bench Brushes
- Polyurethane Tubing
- AKRO-MILS 30260 Akrobins Plastic Storage Bins
- CONDOR ANSI Class 2 Mesh Polyster Zipper Contrasting High Visibility Vests
- LEATHERHEAD TOOLS S.E.T. Ultra Force Breacher Bars
- ANVIL 138R Series Extension Split Pipe Clamps
- SMITH COOPER INTERNATIONAL S3014X Cross
- APPROVED VENDOR 8" Tri Clover Compatible Fittings Gaskets
- PLAST-O-MATIC BSR Series Balanced Air Operated Shut Off Valves
- HEXARMOR Chemical Resistant Gloves
- JOHNSON CONTROLS P499 Series Electronic Pressure Transducers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PANDUIT T25F-X0 Spiral Wrap, 0.25 Inch x 10ft, Polyethylene, Blk
