FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Item | Cassette |
| Label Width | 300" |
| Length | 109.22 mm |
| Sheet Size Supported | 3/4" x 25 ft. |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Tape Width | 3/4" |
| Type | P1 Cassette, Continuous Tape |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.14 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | CR |
Explore More
- KEYSHAFT
- Food Storage Inserts and Covers
- Safety Training and Reference Materials
- Plastic U-Shaped Channel Stock
- Ceiling Fans
- Intrusion Systems
- CONDOR High Visibility Lime Palm Gloves
- ALLEGRO SAFETY Saran Maintenance Free Hoods
- ANSELL 11-423 Hyflex Heat Resistant Industrial Gloves
- CHICAGO PNEUMATIC CP26 Series Clutch Screwdrivers
- RONSTAN Shackle Swivel
- BUSSMANN Terminal Block Tools & Accessories
- SUPER-STRUT Angle Bracket
- CEMENTEX USA Fall Harnesses
- CARLISLE FOODSERVICE PRODUCTS Fruit Bowls
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PANDUIT T075X000VPC-BK Cassette, Continuous Tape
€93.46 /unit
