PANDUIT SE150PFR-TR0 Braided Sleeve, Fr, 1.50 x 200 ft., Blk, 1rl
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Hts | 5808107000 |
| Max Operating Temperature | 125°C |
| Max. Bundle Size | 1" |
| Min. Operating Temp. | -70°C |
| Nominal Size | 1 1/2" |
| Overall Length | 61m |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Temp. | 257°F |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 2.12 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Submersible Level Transmitters
- Portable Coolers and Beverage Coolers
- Sample Draw Pumps
- Lumber Crayons
- Tubeaxial Fan Blades
- LOC-LINE Bspt Connector
- AKRO-MILS 33166 Akro Grid Dividable Plastic Storage Boxes
- CONDOR Coated Gloves, Smooth, Nitrile
- SALISBURY Electrical Glove Protector, 14" In., Cream
- TMI Roll-Up Screen Door, Spring Assist
- COOPER B-LINE Type 12 Lay In Wiring Troughs
- LINN GEAR Type C Sprockets, 40 Chain
- SLOAN Royal 601 Concealed Manual Specialty Water Closet Flushometers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PANDUIT SE150PFR-TR0 Braided Sleeve, Fr, 1.50 x 200 ft., Blk, 1rl
