PANDUIT CLT38F-C20 Corrugated Loom Tubing, 0.38 x 100ft L, Blk
Get it by Monday, May 25
€244.78 /pkg. of 4
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Internal Dia. | 0.42" |
| Length | 369.57 mm |
| Length Per Reel | 100 ft. |
| Outside Dia. | 13/25" |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Width | 368.3 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.28 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Welding Tables
- Pressure Washer Hoses
- Panel Nuts
- Automotive Repair
- Vacuum Ejectors
- CONDOR Electrical Gloves Protector, White, Cinch Cuff
- ANSELL 93-401 Nitrilite Non Sterile Disposable Nitrile Cleanroom Gloves
- JOHN GUEST Reducing Elbows, Acetal Gray
- VIBCO US Series High Frequency Electric Vibrators
- TYGON F-4040-A Tubings
- MILLER-SMITH EQUIPMENT Cutting Torch
- REGAL Super Tuf-V Cobalt End Mills, Single End, HSS, CC, 4 Flutes, TiALN
- NORTON ABRASIVES Gemini Flexible A AO Grinding And Cutting Wheels, Type 29
- 80/20 15 Series 1515-LITE Four Open T-Slotted Profile Extrusions
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
PANDUIT CLT38F-C20 Corrugated Loom Tubing, 0.38 x 100ft L, Blk
€244.78 /pack
