NIBCO NMU12RDC ST-1800R Reducing Union, 2 x 1-1/2-11.5 Size, C x FNPT End Style, Brass
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Union |
| Size | 2" x 1 1/2" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Explore Products
- APPLETON ELECTRIC ST90125L Liquid Tight Connector, Flexible, 1-1/4 Inch Size
- CINCINNATI FAN N33078W
- TOUGH GUY 5XL45 Trash Bags, 10 gal Capacity, 20 Inch Width, 22 Inch Height, 6 micron Thick, Clear
- BOSTON GEAR 54088 Spur Gear, Diametral Pitch 24, Teeth 44, Pressure Angle 20 Degree
- HAYWARD YC20075T Y Check Valve CPVC 3/4 Inch Threaded
- MERSEN FERRAZ PCS12-H PC Mount Fuse, Fast Acting, 600V, 12A