Item: DA2HPWModel: TT-000832-035
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Threading Tool
Head Width 0.1"
Max. Bore Depth 0.35"
Min. Bore Dia. 0.11"
Offset Point 0.017"