MICRO 100 RRL-046-12X Grooving Tool, 0.046 Inch Tooth Width, 0.75 Inch Max. Bore Depth
Item: DH4QBQModel: RRL-046-12X
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Head Width 3/8"
Max. Bore Depth 3/4"
Min. Bore Dia. 0.397"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Projection 0.1"
Tooth Width 0.046"