MICRO 100 RRL-033-4X Grooving Tool, 0.033 Inch Tooth Width, 0.25 Inch Max. Bore Depth
Item: DH7UYHModel: RRL-033-4X
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Head Width 5/16"
Max. Bore Depth 1/4"
Min. Bore Dia. 0.334"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Projection 0.1"
Tooth Width 0.033"