Item: DG9HZCModel: QFGC3-375-039-050X
Max. Bore Depth 3/4"
Min. Groove Dia. 0.385"
Product Datasheet micro-100-fg-125-020-025.pdf
Projection 0.05"
Radius 0.003"
Tooth Width 0.039"