MICRO 100 QFGC3-187-062-075X Grooving Tool, 0.062 Inch Tooth Width, 0.075 Inch Projection
Item: DE2FWQModel: QFGC3-187-062-075X
Item Grooving Tool
Max. Bore Depth 1/2"
Min. Groove Dia. 0.197"
Product Datasheet micro-100-fg-125-020-025.pdf
Projection 0.075"
Radius 0.003"