Item: DH4AYLModel: QFGC3-187-039-050X
Item Grooving Tool
Max. Bore Depth 1/2"
Min. Groove Dia. 0.197"
Product Datasheet micro-100-fg-125-020-025.pdf
Projection 0.05"
Radius 0.003"
Tooth Width 0.039"