Item: DF2FUYModel: QFGC3-187-020-025
Item Grooving Tool
Max. Bore Depth 1/2"
Min. Groove Dia. 0.197"
Product Datasheet micro-100-fg-125-020-025.pdf
Projection 0.025"
Radius 0.003"
Tooth Width 0.02"