Item: DE3ZKWModel: OR-208-13X
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Grooving Tool
Head Width 0.255"
Max. Bore Depth 13/16"
Min. Bore Dia. 0.397"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.035"
Tooth Width 0.208"