Item: DE7KTRModel: FR-039-16X
Item Grooving Tool
Head Width 3/8"
Max. Bore Depth 1"
Min. Bore Dia. 0.397"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.0195"
Tooth Width 0.039"