Item: DF2MCLModel: FR-033-10X
Item Grooving Tool
Head Width 5/16"
Max. Bore Depth 5/8"
Min. Bore Dia. 0.334"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.0165"
Tooth Width 0.033"