Item: DJ2QTZModel: FR-017-8-187
Item Grooving Tool
Head Width 3/16"
Max. Bore Depth 1/2"
Min. Bore Dia. 0.205"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.0085"
Tooth Width 0.017"