Item: DK3BHZModel: FR-017-4-187
Item Grooving Tool
Head Width 3/16"
Max. Bore Depth 1/4"
Min. Bore Dia. 0.205"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.0085"
Tooth Width 0.017"