Item: DG4CNHModel: FR-017-10X
Item Grooving Tool
Head Width 1/4"
Max. Bore Depth 5/8"
Min. Bore Dia. 0.272"
Product Datasheet micro-100-fgi-0720.pdf
Radius 0.0085"
Tooth Width 0.017"