METRO 74PQ-DSG-4 Shelf Post H 74 Inch Smoke
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Shelf Post |
| Color | Smoked Glass |
| Finish | Epoxy Coat |
| Leveling Feet Included | Yes |
| Material | Steel |
| Number Of Pieces | 4 |
| Overall Height | 74 1/2" |
| Overall Width | 1" |
| Post Height | 74" |