MERZ ELEKTRO ML1-032-V-E01R Rotary Enclosed Disconnect Switch, Load Break Capable, 3-Pole, 600 VAC, 32A, 5Ka Sccr
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Switch |
| Product Datasheet | merz-elektro-aux11-e.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.62 |
| HS code | 853650 |
| Country of Origin | PL |
Documentation:
Explore Products
- VERMONT GAGE 301152530 Taperlock Plug Gage, NoGo, 3/4-12 Un, 3B
- GRAINGER 4CYU1 Flange Gasket, 3/4 Inch Pipe Size, 3 7/8 Inch Outside Dia.
- 80/20 25-7231 Extended Panel Notch, 25 mmx 25 mm Material Aluminum