MERSEN FERRAZ GSD16/100 Fuse, Fast Acting, 250V, 0.16A, 5 x 20mm Size | CH4YPN
MERSEN FERRAZ GSD16/100 Fuse, Fast Acting, 250V, 0.16A, 5 x 20mm Size
Item: CH4YPNModel: GSD16/100
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuse
Ac Voltage Rating 250V AC
Amps 0.16A
Body Material Ceramic
Diameter 1/5"
Fuse Class Supplemental
Length 0.79"