MAUDLIN PRODUCTS S005-24-100 Shim Roll, Steel, .005 x 24 x 100 Inch Size
Product Specifications:
| Item | Shim Stock |
| Diameter | 24" |
| Length | 100" |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.005" |