LUMENITE CONTROL TECHNOLOGY INC. PHS32ES15T12 24 Liquid Probe Waterproof 12 24 Inch 3 In
Item: AE8NNPModel: PHS32ES15T12 24 Cross Ref: 6EJT1
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Liquid Level Probe
Application Industrial
Compatible Product Type Lumenite Wfltv-Tm, Wfltv-Dm Level Controllers, Wfltv-Sm
Features Waterproof
Grade 304
Material Stainless Steel
Number Of Probes 2
Probe Length 12", 24"
Probe Lengths 12", 24"
Probe Material Stainless Steel
Process Connection Size 3"