LS ELECTRIC TB6-B030NBDC Emi Input Filter, 550 VAC, 3-Phase, 30A, Panel Mount, Emi/Rfi Filtering, Drive Rated | CV7MCU
LS ELECTRIC TB6-B030NBDC Emi Input Filter, 550 VAC, 3-Phase, 30A, Panel Mount, Emi/Rfi Filtering, Drive Rated
Item: CV7MCUModel: TB6-B030NBDC
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Filter
Filter Voltage Rating 550V AC
Product Datasheet ls-electric-tb6-b010lbei.pdf
Shipping Info:
Ship weight (kg) 1.19
HS code850490
Country of OriginKR
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.