KRUEGER OFS2-1.5-24 Overfill Alert Gauge, 1.5 Inch NPT Opening, 24 Inch Depth, Stainless Steel
Get it by Monday, May 25
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 24" |
Explore Products
- CLEVELAND C15551 Jobber Length Drill Bit, 2.30mm Drill Bit Size, 27.00mm Flute Length