KRUEGER OFS2-1.5-20 Overfill Alert Gauge, 1.5 Inch NPT Opening, 20 Inch Depth, Stainless Steel
Get it by Tuesday, May 26
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 20" |
Explore Products
- SMC VALVES MXS8L-30-M9PZ Cylinder, 8 mm Size, Double Acting Auto Switcher
- GLARO F2035-BK-SA Waste Receptacle 33 gallon Black Funnel 35 inch Height
- DIXON 5131212C Garden Hose Cap, GHT Female Thread, 3/4 to 11-1/2 Female Thread Size, Brass
- MARTIN SPROCKET 12A41 Sprocket, 12B-1 Chain, 41 Teeth, 248.859 mm Pitch Dia., 260.607 mm O.D., Steel
- APPLETON ELECTRIC MLAL102G1GMTS High Pressure Sodium Light Fixture, 100W
Explore More
- KEYSHAFT
- Tube Fitting Manifolds
- File Cleaners
- Concealed Hinges
- Bus Plugs
- Duct Insulation
- KRYTOX 240AD Series Aerospace Grade Fluorinated Grease
- VIEGA PROPRESS Coupling no stop, Press x Press
- SPEEDAIRE Double Acting Air Cylinders, 1-1/2 Inch Bore Diameter
- SPEARS VALVES PVC 80 PSI PIP Couplings, Gasket x Spigot