KRUEGER OFS2-1.5-14 Overfill Alert Gauge, 1.5 Inch NPT Opening, 14 Inch Depth, Stainless Steel
Get it by Friday, May 22
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 14" |
Explore Products
- TECHNIKS 46.651.58.375 Shrink Fit Tool Holder And Adapter, 1/2? Shank Dia
- OSG 7800728 Indexable Profiling End Mill, 35 mm Max. Cutting Dia., 0.0400 Inch Depth
- MORSE CUTTING TOOLS 88162 Ballnose End Mill, 5/32 x 3/8 Inch Size, 4 Flute
- LENOX TOOLS 1842148 Band Saw Blade, 3/8 Inch Blade Width, 77 Inch Size, 0.025 Inch Blade Thickness
- GRAINGER 1UTP8 Plastic Sheet, 0.125 Inch Plastic Thick, 24 Inch Width x 24 Inch Length, Clear
- SCHNEIDER ELECTRIC M9F42210 Miniature Circuit Breaker, 10A, C Curve Type, 240/277/480VAC Voltage Rating
- INGERSOLL-RAND 119238 Cover Plate Kit
Explore More
- KEYSHAFT
- Butterfly Valves
- Handheld Paint Sprayers
- Synchronous Drive Gearbelt Pulleys
- Turnstiles
- Belt Drive Centrifugal In-Line Blowers
- FABENCO Z Series Self-Closing Safety Gates
- IRONCLAD I-Viz Reflective Orange Task Specific Gloves
- ML KISHIGO 3700 Series Incident Command Vests
- RUD CHAIN Torque Adapters
- VIBCO 6P Series Heavy Duty Electric Vibrators
- BATTALION Cam Latch
- WESCO Drum Level Gauges
- BRADY 5920 Series, Number Label
- ENERPAC SU Series Clamp Arms
- NORTON ABRASIVES 32A AO Toolroom Wheels, Type 12