KRUEGER OFS2-1.5-13 Overfill Alert Gauge, 1.5 Inch NPT Opening, 13 Inch Depth, Stainless Steel
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Overfill Alert Gauge |
| Connection Size | 1 1/2" |
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 13" |
| Material | Stainless Steel |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 91.44 |
| Ship width (cm) | 15.24 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- BUSSMANN LKN-350 Specialty Fuse, 350A, 250VAC