KRUEGER HS2-1.5-111 Therma Level Gauge, 1.5 Inch NPT Opening, 111 Inch Depth, Stainless Steel Float
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Therma Level Gauge |
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 111" |
| Material | Stainless Steel |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.8 |
| Ship height (cm) | 10.16 |
| Ship length (cm) | 147.32 |
| Ship width (cm) | 20.32 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- RUD CHAIN 56955 RS-M42 Eye Bolt, M42 Nominal Size, 130 mm Pitch, Metric Thread
- 3M 55938 Dust Cloth Holder Plastic 59 Inch Black
- SHARPE VALVES 4371001230 Check Valve, Single Flow, Inline Swing, Steel, 3/4 Inch Pipe/Tube Size, 1, 690 PSI, Steel