KRUEGER HS1GG-2-94 Therma Level Gauge, 2 Inch NPT Opening, 94 Inch Depth, Solid Glass Calibration
Get it by Friday, May 22
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 94" |
| Material | Stainless Steel |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 10.16 |
| Ship length (cm) | 142.24 |
| Ship width (cm) | 20.32 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- TANIS BRUSHES AH700460CF Strip Brush Holder Size 2 Inch 60 Inch Length
- WOODHEAD 1301800308 00-5070 Grommet, 1-1/4 Inch Cord Grip, F5 Body Size, 19.05 To 22.23mm Cord Dia., Orange
- JOHNSON CONTROLS JT2313 Zone Valve 2 Way On/off Sweat 3/4