KRUEGER HS1GG-2-32 Therma Level Gauge, 2 Inch NPT Opening, 32 Inch Depth, Solid Glass Calibration
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Therma Level Gauge |
| Connection Type | MNPT |
| Depth | 32" |
| Material | Stainless Steel |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 91.44 |
| Ship width (cm) | 15.24 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- JESSUP MANUFACTURING 7760-STP- S1-1
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS BR20I Straight Receptacle, Duplex, 20A 125V, Ivory