KRUEGER H-2-91-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 91 2 Npt | AA7TUF 16N473
KRUEGER H-2-91-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 91 2 Npt
Item: AA7TUFModel: H-2-91-ALLSSCross Ref: 16N473
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 91"
For Container Type No Specific Style
For Liquid Type DEF
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 91"