KRUEGER H-2-69-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 69 2 Npt | AA7TTJ 16N453
KRUEGER H-2-69-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 69 2 Npt
Item: AA7TTJModel: H-2-69-ALLSSCross Ref: 16N453
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
Float Dia. 1 3/8"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 69"
For Container Type No Specific Style
For Liquid Type DEF
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 69"