KRUEGER H-2-23-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 23 2 Npt | AA7TQT 16N415
KRUEGER H-2-23-ALLSS Therma Level Gauge Tank Depth 23 2 Npt
Item: AA7TQTModel: H-2-23-ALLSSCross Ref: 16N415
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Calibration Unit Material Glass, Plastic
Connection Size 2"
Extension Length 0"
For Container Capacity No Exact Capacity
For Container Depth 23"
For Container Type No Specific Style
For Liquid Type DEF
Pipe Size 2"
Pressure Rating 70 psi
Rod Material Stainless Steel
Tank Depth 23"