KM SYSTEMS KM63TSBA12060M Boring Bar Holder, 63.00 mm Shank Dia, Coolant Through | CR7GZT 314CX0
KM SYSTEMS KM63TSBA12060M Boring Bar Holder, 63.00 mm Shank Dia, Coolant Through
Item: CR7GZTModel: KM63TSBA12060MCross Ref: 314CX0
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Boring Bar Holder
Coolant Fed Coolant Through
Shank Dia. 63 mm