KIPP K0155.4101X30 Star Grip Knob, M10 Thread Size | CV4PGG 164AM4
KIPP K0155.4101X30 Star Grip Knob, M10 Thread Size
Item: CV4PGGModel: K0155.4101X30Cross Ref: 164AM4
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Star Grip Knob
(f)npt Outlet 22 mm
Dia. 1.99"
Finish Matte Black
H Height 32 mm
H3 17
Knob Type Star Grip
Lthread Length 30 mm