Item: AC9ZYHModel: N2027-SS-12Cross Ref: 3LWC7
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Eye Closure Closed
Eye Inside Dia. 1 3/8"
Eye Outside Dia. 2 1/2"
Finish Plain
Length 15"
Material Stainless Steel
Shank Dia. 5/8"
Shank Length 12"
Shoulder Dia. 1 1/32"
Shoulder Length 9/32"
Shoulder Style With Shoulder
System Of Measurement Imperial
Thread Length 4"