Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
| Product Datasheet | automation-direct-hm24150-6.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 4.75 |
| HS code | 841221 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- WALTER TOOLS A1149XPL-LET.V 5337231 Screw Machine Drill Bit, V Drill Bit Size, 1 11/16 Inch Flute Length, 89 mm Overall Length
- GATES 3/5VP1800 Banded V-Belt, 3 Strand, 180 Inch Outside Length
- EATON C22-DLH-B-K10-230 Compact Pushbutton, 22.5 mm, Illuminated, Led, Silver Bezel, Momentary, Blue, 1No, 230V
- PARKER ZB4BL5
- MERSEN FERRAZ OT150 Fuse, Fast Acting, 250VAC, 150A, 1 Pole
- VICKERS 565376 Hydraulic Valve Proportional 4 Way 24vdc