JESCRAFT FXT-3024-18 Extension Kit, Four Wheel Utility Trailer, 30 Inch Size, 18 Inch Flat Free Tire
Product Specifications:
| Item | Extension Kit |
| Assembly | Unassembled Wheel |
| Capacity | 1000 lbs. |
| Deck L X W | 24" x 30" |
| Deck Type | Open Deck |
| Overall Dimensions | 25 1/2" x 46 1/2" x 23 1/2" |
| Wheel Size | 18" |