JAMCO SY360P700GP Platform Truck, Steel Deck, Raised, Fixed Height
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Platform Truck |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 61.2 |
| Ship height (cm) | 63.5 |
| Ship length (cm) | 152.4 |
| Ship width (cm) | 76.2 |
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- WINSMITH E26MDDS31120D4 Worm Gear Reducer, Right, Solid Output Shaft, Quill Input
- HUB CITY 0270-06801 Worm Reducer, 1.42 Hp, 0.875 Inch I.D, 1.125 Inch O.D, Stainless Steel
- GRAINGER BULK-RS-NHS40-47 Neoprene Sheet, 36 Inch X 36 Inchness, 40A
- NIBCO 9001750PC PC600-R Reducing Coupling, P x P, 1 1/4 x 1 Inch Size, Wrot Copper
- OSG 62536 Jobber Length Drill Bit, 3.60 mm Size, 39 mm Flute Length, 71 mm Overall Length