Item: CV7KUCModel: H12104SF-P10
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Enclosure
Composition Non-Metallic
Nominal Depth 4"
Nominal Height 12"
Nominal Width 10"