INSTOCK GRJL72N-4C Wire Shelf Ledges, 72 Inch x 1 Inch x 4 Inch, Steel, Silver, Chrome
Item: CR4UVBModel: GRJL72N-4CCross Ref: 55NY42
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Ledges
Color Silver
Finish Chrome
For Shelf Depth 24"
Material Steel
Overall Depth 1"
Overall Height 4"
Overall Width 72"