INSTOCK GRCE048P-NA-24GG Ceiling Enclosure | CF2NDA 55NX06
INSTOCK GRCE048P-NA-24GG Fume Hood Ceiling Enclosure, 33 in Overall Wd, 4 ft Overall Lg
Item: CF2NDAModel: GRCE048P-NA-24GGCross Ref: 55NX06
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Enclosure
Depth 33"
Height 24"
Material Steel
Overall Length 4 ft.
Overall Width 33"
Product Type Fume Hood Ceiling Enclosure
Width 48"