GLADIATOR GMCBU-2C-50 Miniature Circuit Breaker, 50A, 240 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, C Curve, Thermal Magnetic | CV7FGQ
GLADIATOR GMCBU-2C-50 Miniature Circuit Breaker, 50A, 240 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, C Curve, Thermal Magnetic
Item: CV7FGQModel: GMCBU-2C-50
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.28