GLADIATOR GMCBU-2B-63 Miniature Circuit Breaker, 63A, 240 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, B Curve, Thermal Magnetic | CV7FFZ
GLADIATOR GMCBU-2B-63 Miniature Circuit Breaker, 63A, 240 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, B Curve, Thermal Magnetic
Item: CV7FFZModel: GMCBU-2B-63
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Product Datasheet automation-direct-gmcbu-lock.pdf
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.28
HS code853620
Country of OriginCN
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.