GLADIATOR GMCB-3D-30 Miniature Supplementary Protector, 30A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 3-Pole, D Curve | CV7WCH
GLADIATOR GMCB-3D-30 Miniature Supplementary Protector, 30A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 3-Pole, D Curve
Item: CV7WCHModel: GMCB-3D-30
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Protector
Product Datasheet automation-direct-gmcb-aux11.pdf
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.37
HS code853620
Country of OriginCN
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.