GLADIATOR GMCB-2D-63 Miniature Supplementary Protector, 63A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, D Curve | CV7WAK
GLADIATOR GMCB-2D-63 Miniature Supplementary Protector, 63A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, D Curve
Item: CV7WAKModel: GMCB-2D-63
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.26