GLADIATOR GMCB-2C-25 Miniature Supplementary Protector, 25A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, C Curve | CV7VZG
GLADIATOR GMCB-2C-25 Miniature Supplementary Protector, 25A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, C Curve
Item: CV7VZGModel: GMCB-2C-25
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.25