GLADIATOR GMCB-2B-63 Miniature Supplementary Protector, 63A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, B Curve | CV7VYY
GLADIATOR GMCB-2B-63 Miniature Supplementary Protector, 63A, 480Y/ 277 VAC/ 125 VDC, 2-Pole, B Curve
Item: CV7VYYModel: GMCB-2B-63
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Protector
Product Datasheet automation-direct-gmcb-aux11.pdf
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.26
HS code853620
Country of OriginCN
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.